English
Česky
Slovensky
Русский
Magyar
Українська
Deutsch
terms and conditions
data privacy
contact information
www.nafialce.cz
zc.eclaifan@ecpecer
NaFialce
YouTube
Instagram
Mánesova 2530/3a, Říčany
323 606 157
Homepage
Activities
Week timetable
lessons like: Pilates, Yoga, Spinning atc.
Day timeline
Sports halls like: Bowling, Squash, Tennis atc.
New reservation
Jóga
Pilates a balanční cvičení
SM systém - zdravá záda
Posilovací cvičení
Kruhový / Funkční trénink
Cvičení pro rodiče s dětmi
Badminton
Pronájem haly
Aquaerobik
New reservation:
Lesson
back to homepage
March
2024
April
26.2.
2024
3.3.
2024
4.3.
2024
10.3.
2024
11.3.
2024
17.3.
2024
18.3.
2024
24.3.
2024
25.3.
2024
31.3.
2024
13. week
Previous
Next
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Mon
25.3.
ZS
Tue
26.3.
ZS
Wed
27.3.
ZS
Thu
28.3.
ZS
Fri
29.3.
ZS
Sat
30.3.
ZS
Sun
31.3.
ZS
Book
18
:30
Blocked
19
:30
Kruhový trénink s Ivou, 60 min (nutná rezervace min 2 hod před začátkem lekce)
Zrcadlový sál
Iva Mračková
0 / 12
free / capacity
CZK180.00
/1 pers.
Book
9
:00
Blocked
9
:45
Cvičení s dětmi - chodící děti (1,5 let - 2,5 let) 45min. - Dominika (nutná rezervace min. 2hod. před začátkem lekce)
Zrcadlový sál
Dominika Bišofová
0 / 12
free / capacity
CZK180.00
/1 pers.
Book
18
:00
Blocked
19
:00
SM Systém - Zdravá záda 60 min (nutná rezervace min 2 hod před začátkem lekce)
Zrcadlový sál
Simona Čabanová
0 / 10
free / capacity
CZK180.00
/1 pers.
Book
19
:00
Blocked
20
:00
SM Systém - Zdravá záda 60 min (nutná rezervace min 2 hod před začátkem lekce)
Zrcadlový sál
Simona Čabanová
0 / 10
free / capacity
CZK180.00
/1 pers.
Book
18
:30
19
:30
Spalování & Zpevnění těla s Terezou 60min. (nutná rezervace min. 2hod. před začátkem lekce)
Zrcadlový sál
Tereza Šimková
11 / 12
free / capacity
CZK180.00
/1 pers.
Filters:
Activity
1
Halls
1
Lectors / Trainers
1
Show
Hide
Apply filters
Cvičení pro rodiče s dětmi
Jóga
Kruhový / Funkční trénink
Pilates a balanční cvičení
Posilovací cvičení
SM systém - zdravá záda
Zrcadlový sál
Učebna 7 - Atelier animace
Učebna 5 - Žlutý sál
Učebna 1 - Dětské kluby
Alena Svobodová
Anna Kašparová
Anna Linhartová
Blanka Formánková
Brankica Kubátová
Dominika Bišofová
Iva Mračková
Jana Vlčková
Katka Schmidtová
Petra Polívková
Petra Zabloudilová
Silvie Menclová
Simona Čabanová
Tereza Šimková
Zuzana Högerová
Show / hide all